Китайският спортист Sanda Mr. Convenience посещава Minolta, за да изживее хитро фитнес пътуване

Суперзвездата на китайския боец ​​– Удобният, с прякор „Богът на смъртта“, е китайски атлет Санда и лидер в свободните битки.Той е първият китайски боец, който влезе в челната десетка в световната ранглиста и най-високият местен свободен боец ​​в световната ранглиста в средна категория.
Пет поредни години печели второто място в категория 80 кг на Националното първенство по санда и печели първо място в категория 77,5 кг на предварителното състезание по санда на 11-ите Национални игри.Шампион в категория до 80 кг на 2-ро международно състезание за краля на бойните изкуства през 2007 г. и шампион в категория до 80 кг на Световното състезание по краля на кунг-фу през 2008 г.Започвайки професионалната си кариера през 2011 г., той победи най-добрия играч на Тайланд в категория до 80 кг и некоронования крал Шахирак;Победете световния муай тай крал на WBC и WCK Кокрейн;Нокаут, някога класиран номер едно в света муай тай крал Маркъс и други, създадоха безброй класически битки, поддържайки рекорд от 48 победи в бойните изкуства и 59 победи в професионалната кариера

а
Sanda Champion е удобен за екипа да посети фабриката под ръководството на генералния мениджър Yang Xinshan

b° Сддfжчазйк

Благодарим на шампиона Sanda, че отдели време да посети фабриката.Вашето посещение и насоки са от голямо значение за нас и за нас е чест.Ние сме дълбоко развълнувани и благодарни.Вашето посещение е не само признание за нашата компания, но и стимул за нашата работа.Вие сте светлината по пътя ни напред, осветявайки пътя ни напред.Ще продължим да се стремим и да създаваме блясък!

Време на публикуване: 21 юни 2024 г